Únor 2011

Tak nějak zabitý týden

21. února 2011 v 16:41 | moni :) majitelka ranche |  Dny na ranchi
Doslova je to tak, jak říká nadpis.

Nevim jak je u vás, ale tady v nížině je to děsny.Chvílemi tu svítí sluníčko a je teplo jak na jaře a jindy mám zase pocit, že začíná zas podzim

Ale mám tu i dobré zprávy a to především pro Lin

* No takže hned na začátek můžu úspěšně prohlásit, že koník na CLS je už hotový Lin, pak ti pošlu fotečky, jestli to tak může být

* Další věc, a sice že sme úplně během tohodle týdne ,,překopali" stáje, tudíž je tu více místa a zvažujeme, že by se mohlo přistavit ještě kousek stáje

* No a ve finále sem nafotila pár foteček + zvažuji o nějakém kratičkém a hlavně srandovním fotopříběhu


Tak to by bylo asi vše a škola ? NO COMMENT !

Guiness and Half Pint

13. února 2011 v 22:10 Bomba koni
Tak jsem dnes koukala na net a našla sem bezvadnou pecku.Je to  krásná appaloosa kobylka s hříbátkem od Stone a je božííí .Je to nádherný Test set a jeho cena byla 1.800 dolarů což je docela mazec.Na naše to je asi 35.000kč no nazdar to je ranec.
        
Guiness and Half Pint

Perfektně si s nimi vyhrál.Nádherně propracovaná kobylka s pěkným vzorem jak se sklání nad svým hříbátkem který je tak slaďoučký a je úplně jak živí.To hříbě je dokonalý ten kukuč,ty nožky fakt jak v reálu.
Kdyby je někdo nafotil třeba v trávě ani bych nepoznala že to jsou modely koní.
Guiness and Half Pint
Guiness and Half Pint

.Brala bych kdyby Stone měl tyto sady v běžné produkci,to by bylo super.Ale samozřejmě ne za takovou cenu.A co vy na to,jak vám se líbí nebo nelíbí??


Guiness and Half Pint

Velký úklid na SCR !

9. února 2011 v 19:34 | moni :) majitelka ranche |  Dny na ranchi
Ano je to tak ! Nevím jak u vás, ale u nás na ranchi je v posledních dnech opravdu moc hezky Sluníčko svítí, dokonce sem slyšela venku ptáčky zpívat a holky konečně zahodili zimní bundy (včetně mě) a vyměnili sme je za jarní.
Musíme si to užít, protože v počasí straší, že od příštího týdne bude zas hnusně Tak sme vytáhli koníky a hurá do pucování ! Teda řeknu vám, jak se přes zimu nejezdilo a prakticky ani netrénovalo, byli pořáádně zaprášení ! A stáje taky !
Takže sme si hezky rozdělili úkoly.Já, Kylie, Alex a Viki sme si vzali na starost čištění a mytí koníků, Bob s Jeffem a Richardem čištění boxů a zbytek si vzal na starost sedlovnu a spol.

Venku mohli být takových 15 stupňů, sluníčko hřálo jak na jaře, takže sme neváhali a lehce opláchli ,,zapřášené" koníky . Nejhůře to asi odnesla naše glossy kobylka, která prach přitahuje jako vosy na med ! Ano, naše SCR Bonnie nebyla ryzka, ale šedka !

Taky sme konečně vyvětrali hřebce, toho postávání ve stáji měli až až.
Zabralo nám to hezkých 5 hodin se vším všudy, ale náramně sme si to užili .A někteří typu Jeff věří, že jarní úklid už ani nepotřebujem, ale může si být jistý, že ani to ho nemine

Julie taky dotáhla foťák a udělala pár záběrů :

Blue a Viki
Viki drhne Blue v naši mobilní ,,vaničce" :D

Julie a Charm
Charm si vysoušecí metodu Julie náramně užívala

Pracant Richard
Pracant Richard :)

čisté boxy
Není nad čisté boxy !

Beach boy
A Beach Boy jen souhlasí ;)


Sobota s Appykem :D

6. února 2011 v 18:56 | moni :) majitelka ranche |  Novinky na ranchy
Ahojky všichni,tak jsem zase tady a musím vám popsat svůj supr prodloužený víkend.Začalo to v pátek když mě mamka řekla že se na 100% sejdem s Appuš a její rodinou,konečně po tak dlouhé době jsem ráda že je uvidím.Tak jsem se pustila do pečení překvápka pro APP.No nejdřív jsem si úspěšně rozstříhala návod na pečení,protože z druhý strany byla šablona na chaloupku.No nic po úmorném boji  jsem vypotila takovou chajdu,ještě k tomu byl stromeček ale ten fakt byl ošklivej tak jsme se mu  se ségrou pomstili a snědli ho .

V sobotu jsme vyrazili směr BRNO,koupila jsem si naušnice a mikinu,pak jsem ukořistila tričko v New Yorkru je hezůů.Potom už nám nic nezabránilo jít  k Mekáči za Appuš a její rodinou.Bylo to mooooc bezva,perfektně sme se bavili,probrali sme spoustu věcí,předala jsem svůj výtvor a dostali jsme bezva dárečky.Ještě jednou moooooc děkujeme za ty krásné věci.Příště budu muset upíct aspoň dva mrakodrapy místo chajdy.Už se s Appí těšíme na CLS bude to bezva a další příležitost se setkat.Samozřejmě se mooooc těším i na všechny ostatní účastníky CLS.
No až  jsme se s App a její rodinou rozloučili tak jsme ještě něco málo nakoupili a jeli domů.Teda aspoň sme si to mysleli.Úplnou náhodou jsme potkali kámošku za kterou taky jezdíme.Smáli sme se tomu že když si chceme pokecat tak musíme jet do Brna.Oni jsou totiž od ZnojmaNakonec jsem jela s nima a přespala u nich.Před hoďkou mě dovezli domů a já vám to prostě musela napsat,to nadšení se dralo ven.


Tak to je zatím vše pp